تجهیزات و لوازم آشپزخانه

تحلیل و بررسی برندهای مختلف شیرآلات

قیمت شیر الات

 

تحلیل و بررسی برندهای مختلف شیرآلات:

در بررسی برندهای مختلف شیرآلات ما با محصولات پیشرفته و به روزی روبه‌رو هستیم. درایران صنعت شیرآلات ساختمانی روز به روز در حال توسعه است. به نوعی که امروزه شیرآلاتی که در ایران تولید می‌شوند یکی از بهترین نمونه‌های موجود در دنیا هستند.

برای بررسی برندهای مختلف شیرآلات ایرانی ابتدا باید اطلاعاتی را در این زمینه داشته باشیم. بدون شک عملکرد و کارایی این محصولات به دلیل تولید درجه یکی که دارند به اندازه محصولات مشابه خارجی است اما نسبت به این محصولات قیمت بسیار پایین‌تری دارند. برندهای مختلفی وجود دارند که محصولاتی از این دست با کیفیت بالا تولید می‌کنند. البته اکثر برندهای ایرانی در محصولات خود از قطعات خارجی استفاده می‌کنند. این کار کیفیت شیرآلات را تا حد بسیار زیادی بالا می‌برند و باعث می‌شود با وجود عملکرد مشابه به محصولات خارجی قیمت آن‌ها پایین‌تر باشد. لذا پیشنهاد ما استفاده از محصولات ایرانی با کیفیت است که ضمن بهره‌مندی از کالایی با قیمت مناسب و کارایی بالا از تولیدکنندگان ایرانی نیز حمایت می‌کنید. در ادامه با برخی از برندهای صنعت شیرآلات ساختمانی آشنا می‌شویم. در شیرآلاتی که در ادامه معرفی می‌کنیم جنس بدنه برنج است که استحکام بالایی داشته و به دلیل ویژگی‌هایی مانند خورده نشدن توسط آب و غیره بهترین مورد برای این محصولات است.

 

 • بررسی برندهای مختلف شیرآلات، معرفی محصولات درخشان:

 

در بررسی برندهای مختلف شیرآلات، مارک درخشان از نمونه‌های خوب بازار است. محصولات مارک شیرآلات درخشان از 1382 بر اساس درستورالعمل‌های جهانی تولید می‌شوند. تنوع رنگ و طراحی در مارک شیرآلات بهداشتی درخشان تا حد زیادی بالا است. یکی از مزیت‌های این برند نسبت به سایر برندها همین مورد است که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. در این برند شیرآلاتی با سبک‌های مختلف و زیبا وجود دارد که هر  کسی بر اساس سلیقه و  نیاز خود می‎تواند آن‌ها را  انتخاب کند. این برند خوشنام ایرانی محصولاتی مانند گاز رومیزی، هود نیز تولید می‌کند.

 

 • بررسی برندهای مختلف شیرآلات، معرفی محصولات راسان:

 

در بررسی برندهای مختلف شیرآلات برند بعدی راسان است. گروه صنعتی راسان فعالیت خود را از سال 1376 شروع کرده است. گروه متخصص راسان با هدف تولید محصولاتی ایرانی با کیفیت آلمانی شروع به کار کردند و اکنون به جرات می‌توان گفت به هدف خود رسیده‌اند. طراحان مارک شیرآلات راسان با خلاقیت و هنر خود شیرآلاتی فانتزی و خاص را طراحی می‌کنند. به جز شیرآلات فانتزی شیرآلات اهرمی و کلاسیک نیز در این شرکت تولید می‌شود. این محصولات با تنوع بالایی در رنگ‌های سفید، کروم و طلایی تولید می‌شوند.

 

 • بررسی برندهای مختلف شیرآلات، معرفی مارک شودر:

 

در بررسی برندهای مختلف شیرآلات، مارک شیرآلات شودر نیز محبوبیت زیادی دارد. برند شودر از سال 1370 فعالیت خود را آغاز کرده و محصولاتی با طراحی ویژه تولید کرده است. تیم متخصص شودر توجه زیادی به جزئیات دارد و در نتیجه شیرآلاتی با طراحی خاص تولید می‌کنند. در این برند انواع شیرآلات حمام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه در رنگ‌ها و مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند. شیرآلات شودر در رنگ‌هایی نظیر کروم، کروم مات، سفید کروم، شیری کروم، طلایی، طلایی مات، مشکی، مشکی مات  و غیره وجود دارند. این برند محصولاتی با سبک مدرن، بیزانس و باروک تولید می‌کند.

 

 • بررسی برندهای مختلف شیرآلات، معرفی مارک قهرمان:

 

در بررسی برندهای مختلف شیرآلات برند قدیمی قهرمان را داریم. شرکت شیرآلات قهرمان از سال 1359 در این زمینه مشغول به فعالیت است. مارک قهرمان در عرصه شیرآلات نامی آشنا است که تنوع محصولات زیادی دارد و رضایت مشتریان را در سالیان طولانی جذب کرده است. محصولات برند قهرمان سال‌ها است به سایر کشورها صادر می‌شود و این موضوع خود گواهی بر کیفیت این شیرآلات است.

 

 • بررسی برندهای مختلف شیرآلات، معرفی برند کسری:

 

در بررسی برندهای مختلف شیرآلات با برند کسری آشنا می‌شویم. این شرکت از سال 1382 در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی مشغول به فعالیت است. این شرکت نیز محصولات خود را به کشورهای همسایه صادر می‌کند.

 

 • بررسی برندهای مختلف شیرآلات، معرفی برند کلار:

 

در بررسی برندهای  شیرآلات با برند کلار نیز روبه‌رو هستیم. شرکت کلار از سال 1382 با هدف کیفیت بالا شروع به فعالیت کرده است. برند کلار اولین تولیدکننده شیرآلات توکار در ایران است که در این زمینه جز بهترین‌های ایران نیز می‌باشد. کارتریج‌های مورد نیاز در این برند اروپایی بوده و محصولات مارک شیرآلات کلار با کیفیتی بسیار بالا و آب‌کاری 30 تا 40 میکرون تولید می‌شوند.

 

 • بررسی برندهای  شیرآلات، معرفی محصولات برند KWC:

 

برای بررسی برندهای  شیرآلات با محصولات برند KWC آشنا می‌شویم. این شرکت در اصل یک شرکت سوئیسی با سابقه کار 150 سال است که به مناسبت 100 سالگی خود نمایندگی محصولات خود را در کشور ایران تاسیس کرده است. این برند معروف در کشورهایی نظیر آلمان، آمریکا و ایتالیا نیز محصولات خود را تولید می‌کند. KWC تنها نمایندگی اختصاصی خود را در خاورمیانه در کشور ایران دارد. محصولات برند KWC با تنوع زیادی تولید می‌شوند که از کیفیت خوبی نیز برخوردارند. محصولات این برند نظیر مدل‌های مختلف چشمی، کلاسیک، مدرن، توکار، ترموستاتیک و مدل‌های فانتزی با رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند.

 

 • بررسی برندهای شیرآلات، معرفی محصولات برند البرز روز:

 

در بررسی برندهای شیرآلات، محصولات برند البرز روز را معرفی می‌کنیم. این شرکت حدود 10 سال است که شروع به فعالیت در این زمینه کرده و نسبت به سابقه کمی که دارد محبوبیت زیادی در بین عموم مردم پیدا کرده است. محصولات این برند از نظر کیفیت، کارایی، تنوع، طراحی و قیمت جز 10 برند برتر ایران است.

 

 • بررسی برندهای  شیرآلات، معرفی برند ایزی پایپ:

 

در بررسی برندهای مختلف شیرآلات برند مطرح ایزی پایپ را داریم. این برند مطرح از سال 1370 با تولید لوله‌های ساختمانی 5 لایه فعالیت خود را شروع کرد و پس از موفقیت چشم‌گیر در این زمینه به تولی شیرآلات بهداشتی با کیفیت نیز پرداخت.

 

 • بررسی برندهای شیرآلات، معرفی برند کیان:

 

در بررسی برندهای  شیرآلات، محصولات برند کیان نیز از کیفیت بالایی برخوردارند. این برند با خدمات ویژه پس از فروش خود مانند 5 سال گارانتی معروف است. البته این موضوع خود نشانه‌ی کیفیت و عملکرد بالای محصولات است.

 

 • بررسی برندهای  شیرآلات، معرفی برند گلپایگان:

 

در بررسی برندهای شیرآلات شرکت گلپایگان یکی از برندهای معتبر است. شیرآلات مارک گلپایگان در سال‌های اخیر جز بهترین مارک شیرآلات بهداشتی ساختمان قرار گرفته است. کیفیت محصولات و زیبایی آن‌ها باعث شده در این عرصه مطرح شوند.

 

منابع: https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%DB%8C%D8%B1_(%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%84%D9%87)#%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9_%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%A2%D9%84%D8%A7%D8%AA_%D8%A8%D9%86%D8%A7_%D8%A8%D9%87_%D9%86%D9%88%D8%B9%D9%90_%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *